عنوان: رزرو تجهیزات آزمایشگاهی برای متقاضیان بیرون از دانشگاه
کد: 4
تاریخ: 1398/5/14
متن خبر

دانشگاهها و سازمانها معمولا منابعی دارند که قادر هستند این منابع را به افراد درون سازمان و یا بیرون سازمان اجاره دهند و از بابت اجاره آنها کسب درآمد کنند. مثلا تعداد بیشماری دستگاه در اداره آزمایشگاه مرکزی واقع است، ساختمانها و ویلاها در اختیار اداره رفاه است، ساختمانهای آموزشی در اختیار اداره آموزش است، سالن ورزشی، استخر و مکانهای ورزشی در اختیار اداره تربیت بدنی است و غیره.

مشکل دانشگاهها و سازمانها این هست که در حال حاضر برای مدیریت هر کدام از این منابع نرم افزاری محدود وجود دارد که درخواستها را به صورت خیلی سطحی مدیریت میکند.

سامانه طراحی شده در گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه شهرکرد و با همکاری شرکت تیدا  (DigiService) میتواند همه منابع دانشگاه و یا سازمان مستقل از اینکه رزرو ساعتی، ماهانه، روزانه، و نمونه ای باشد را مدیریت کند و بر اساس فرآیندی پوبا این درخواستها تایید یا رد شود.

این سامانه میتواند برای اداره آزمایشگاه مرکزی جهت رزرو تجهیزات آزمایشگاهی، اداره رفاه جهت رزرو مکانهای تفریحی-اداری، اداره تربیت بدنی برای رزرو تجهیزات ورزشی، اداره آموزش برای مکانها و کلاسهای آموزشی، مرکز مشاوره برای نوبت گرفتن از متخصصین، اداره نقلیه جهت رزرو وسایل نقلیه و غیره استفاده شود.