وام کارت اعتباری بانک سامان
۱۰۰ نفر 

زمان بندی

ثبت نام
دسته بندی: وامهای بانکی


ویژگی‌ها:
  دوره استفاده:
طبق تفاهم انجام شده با بانک سامان شعبه توحید اصفهان به پرسنل دانشگاه شهرکرد وام در قالب تسهیلات کارت اعتباری (کارت خرید) تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان، در اقساط حداکثر ۴ ساله و با سود ۱۸ درصد سالیانه پرداخت می شود. متقاضیان می توانند ضمن مطالعه شرایط زیر درخواست خود را از سامانه رفاهی ارسال نمایند.

مدت قرارداد با بانک سامان، یکسال است.

شرایط  پرداخت وام

- پرداخت وام منوط به اعتبار کسر اقساط از حقوق می باشد و اقساط وام حداکثر ۳۵ درصد حقوق دریافتی می تواند باشد.

- وام دارای بیمه عمر مانده بدهکار می باشد.

- متقاضی با امضای ذیل اسناد تعهد بانکی، به مدیریت مالی دانشگاه اجازه  داده است که اقساط وام از حقوق ایشان کسر و به حساب اعلامی توسط بانک واریز شود. 

- اولین قسط هر وام پس از تقسیط، باید توسط متقاضی پرداخت شود و اقساط باقیمانده از حقوق کسر می گردد. در صورت عدم یا تاخیر در پرداخت مسئولیت کلیه جرایم ناشی از آن به عهده متقاضی است(دقت نمایید که به دلیل اینکه اقساط به صورت کسر از حقوق است روال اداری واریز به حساب بانک یکماه زمان می برد بنابراین اولین قسط توسط متقاضی پرداخت می شود).

- در صورت قطع حقوق متقاضی، ایشان موظف به پرداخت اقساط به صورت مستقیم به بانک می باشد و در صورت عدم یا تاخیر در پرداخت مسئولیت کلیه جرایم ناشی از آن را می پذیرد.

-  متقاضی پس از دریافت وام موظف است هر ماه فیش حقوق خود را کنترل نماید و در صورت عدم کسر اقساط از حقوق نسبت به اطلاع رسانی به اداره مالی دانشگاه اقدام نماید.

- شرایط اخذ وام مطابق مقررات بانک می باشد.

- امکان ضمانت متقابل و همچنین خانواده درجه یک وجود ندارد.

مدارک لازم جهت پرداخت تسهیلات کارت اعتباری
۱-معرفی نامه متقاضی جهت تسهیلات کارت اعتباری با قید نوع رابطه استخدامی و تاریخ پایان قرارداد استخدامی و خالص حقوق دریافتی
۲-شناسنامه و کارت ملی متقاضی تسهیلات و ضامن (فقط برای کارمندان) به همراه دو سری کپی کامل
۳-گواهی کسر اقساط از حقوق ضامن صرفاً بابت متقاضیان کارمند (نام ضامن برای همه متقاضیان باید در سامانه رفاهی اعلام شود، ضامن باید در سامانه رفاهی فرم مخصوص را ارسال نماید. برای اعضای هیات علمی ضامن حتما باید هیات علمی دانشگاه شهرکرد و برای کارمندان می تواند از اعضای غیر هیات علمی و هیات علمی دانشگاه باشد. )
۴-کپی فیش حقوقی و حکم کارگزینی مهمور به مهر امور مالی دانشگاه جهت متقاضی تسهیلات و ضامن (برای اعضای هیات علمی ضامن به صورت درون سازمانی می باشد (نیاز به ارایه مدارک ضامن به بانک نمی باشد) و برای کارمندان مدارک ضامن نیز باید به بانک ارایه شود.)
۵-چک متقاضی به میزان ۱۵۰ درصد تسهیلات
۶- عدم وجود چک برگشتی و تسهیلات معوق در شبکه بانکی کشور جهت متقاضی تسهیلات و ضامن
۷-حداکثر سقف قابل دریافت کارت اعتباری برای کارمندان تا ۱۲ برابر خالص دریافتی طبق آخرین فیش حقوقی و برای اعضای هیئت علمی تا ۱۵ برابر خالص دریافتی طبق آخرین فیش حقوقی و حداکثر تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان
۸-پرداخت یک درصد کارمزد سالیانه بابت آبونمان (کارتها با اعتبار سه سال هستند و ۳ درصد کارمزد دارند) برای صدور کارت اعتباری حداکثر به مبلغ ۶ میلیون تومان متناسب با مبلغ تسهیلات
۹-پرداخت مبلغ حدود ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بابت بیمه عمر مانده بدهکار برای سقف تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومان
۱۰-پرداخت هزینه کارمزد های افتتاح حساب و استعلام های مربوط مطابق با قوانین بانک

 

مراحل دریافت وام

۱- ارسال درخواست وام از سامانه رفاهی( در زمان ارسال درخواست باید نام ضامن در فرم درج شود درخواستهای ناقص پذیرش نمی شود)

۲- ارسال "فرم ضمانت درون سازمانی وام بانکی " در سامانه رفاهی توسط ضامن

۳- بررسی درخواست توسط کارشناس یا مدیر اداره رفاه(تا سه روز کاری بعد از ارسال درخواست انجام می شود)

۴- در صورت تکمیل بودن مدارک، پذیرش درخواست و صدور معرفی نامه در سامانه رفاهی (همزمان با درخواست وام، درخواست ضامن نیز باید ارسال شود، در صورت عدم ارسال درخواست توسط ضامن تقاضا رد می شود)

۵- دریافت معرفی نامه از سامانه رفاهی و مراجعه به واحد امور مالی برای امضا و تایید خالص دریافتی (در زمان مراجعه فیش حقوقی و حکم کارگزینی همراه متقاضی باشد)

۶- تکمیل مدارک و مراجعه به بانک سامان شعبه خیابان توحید اصفهان جهت دریافت وام

لازم به ذکر است، درخواست‌هایی بررسی می شود که فرم ضمانت درون سازمانی توسط ضامن ارسال شده باشد.

 

 

همکاران محترم لطفاً در هنگام مراجعه کلیه مدارک متقاضی و ضامن کامل باشد، طی یک روز کلیه فرایند پرداخت وام انجام می شود.
بویژه اصل شناسنامه و کارت ملی متقاضی و ضامن

در ضمن پیش از مراجعه به بانک با مسوول وام هماهنگ نمایید که حضور داشته باشند و امکان صدور کارت در روز مراجعه وجود داشته باشد.
شماره تماس های  بانک

۰۳۱۳۶۲۸۲۵۷۲ الی ۷۵
داخلی۱۰۹ ، آقای رمضانی مسئول پرداخت تسهیلات سازمانها
داخلی ۱۰۵ ، آقای خدابخشی
داخلی ۱۰۱ ، ریاست
داخلی ۱۰۲ ، معاونت

نکته : بهترین زمان برای هزینه کرد کارت اعتباری اوایل ماه است.  زمان قسط بندی کارتها روز 8 ام هر ماه است.

 

مثال : فرض کنید 10 فروردین ماه کارت اعتباری را دریافت می نمایید اگر تا آخر فروردین (در هر تاریخی) اعتبار کارت را استفاده می نمایید. 8 اردیبهشت وام شما تقسیط می شود و اولین قسط شما 8 خرداد است.

تا 15 اردیبهشت نام وام گیرنده به دانشگاه اعلام می شود و از حقوق اردیبهشت متقاضی یک قسط وام کسر می شود به دلیل فرآیندهای اداری، واریز به حساب بانک حدود اواخر خرداد انجام می شود و به عنوان قسط دوم شما (8 تیر) لحاظ خواهد شد. قسط اول (8 خرداد) نیز توسط متقاضی پرداخت شده است.

بنابراین توصیه می شود اوایل ماه وام را دریافت نمایید زیرا از تاریخ 1 تا 30 ماه جاری هر زمان کارت را هزینه نمایید. 8 ماه بعد قسط بندی انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است که در زمان تقسیط 2 درصد مبلغ وام به عنوان سود ماه اول به کل بدهکاری اضافه میشود.


پرسش خود را در مورد منبع یا سرویس مطرح کنید

ثبت پرسش با انتخاب دکمه “ثبت پرسش”، موافقت خود را با قوانین انتشار محتوا در دیجی سرویس اعلام می‌کنم.